ارسال رایگان آگهی
ارسال آگهی رایگان

شهر را انتخاب کنید

Choose City

ویندوز امبدد اورجینال – ویندوز امبدد قانونی – مایکروسافت ویندوز امبدد اصلی

5 سال قبل           لینک ارسال کننده آگهی :

ویندوز امبدد ۸ استاندارد
ویندوز امبدد ۸ استاندارد سیستم عاملی ماژولار است که به شرکت‌ها و تولیدکنندگان این امکان را می‌دهد تا خود قابلیت‌هایی که میل دارند بخشی از دستگاه صنعتی یا سیستم هوشمندشان باشد را انتخاب کنند.
ویندوز امبد ۸ استاندارد که بر پایهٔ ویندوز ۸ طراحی شده‌است، امکاناتی ارائه می‌دهد که به ایجاد تجربهٔ کاربری غنی و چند لمسی کمک کرده و سبب می‌شود مشتریان درتعامل، و کارکنان، مطلع و بهره‌ور بمانند. همین‌طور ابزارهای کنترلی که از هدفمند، امن و پایدار بودن آن اطمینان حاصل می‌کنند.
برای شرکت‌هایی که ابزارهای با ویندوز امبد ۸ استاندارد را خریداری کرده‌اند، دسته ای از امکانات اضافی و اختصاصی شرکت‌ها با لایسنس سازمانی ارائه می‌شود.

ویندوز امبدد ۸٫۱ قابل حمل
ویندوز امبدد ۸٫۱ Handheld نسل بعدی پلتفرم‌های پیشروی مایکروسافت برای دستگاه‌های قابل حملی است که در کسب و کارها مورد اتکا هستند. این سیستم عامل بر پایهٔ ویندوز ۸٫۱ موبایل ساخته شده‌است.
در ده سال گذشته شرکت‌ها برای بهبود تجربهٔ کاربری مشتریانشان، مکانیزه کردن جمع‌آوری اطلاعات و ارتقای کارایی نیروها به دستگاه‌های ساخته شده بر پایه پلتفرم ویندوز امبدد Handheld روی آورده‌اند.

ویندوز امبدد کامپکت
ویندوز امبدد کامپکت ۲۰۱۳، پلتفرم مایکروسافت برای دستگاه‌های کوچکی محسوب می‌شود که به عملکرد شدید و در لحظه و انعطاف‌پذیر با معماری ARM و x86 نیاز دارند.
این سیستم عامل به تولیدکنندگان دستگاه‌ها در صنایع خرده فروشی و توزیع، بهداشت و تولیدی کمک می‌کند تا سیستم‌های هوشمند را با تجربهٔ بصری قابل قبول برای کاربر و اتصال بی عیب به سرویس‌های ابری به بازاری که انتظار آن را می‌کشد عرضه کنند.
Windows Embedded Automotive 7 که بر پایهٔ ویندوز امبدد کامپکت ۷ بنا شده پلتفرمی است که به تولیدکنندگان اتومبیل امکان می‌دهد با صرف زمانی کوتاه یک تجربهٔ کامل از درون خودرو ارائه کنند.
Windows Embedded Automotive 7 طیف وسیعی از اجزای یکپارچه شده و انعطاف‌پذیر حد واسط را شامل می‌شود که با آوردن قدرت ویندوز به خودرو، به تولیدکنندگان راهکارهای مربوط به خودرو این امکان را می‌دهد تا برای گسترهٔ قابل توجهی از مدل‌های خودرو تولید محصول داشته باشند.
رانندگان نیز از رابط کاربری کامل و امکاناتی نظیر مکالمه تلفنی بدون دخالت دست از طریق بلوتوث، دستورهای صوتی، ورودی‌های لمسی، داشبورد پیشرفته و .. بهره‌مند شوند.

ویندوز ۷ کامپکت امبدد
ویندوز ۷ کامپکت امبدد سیستم عاملی جزئی شده و real-time است که برای دستگاه‌های کوچک انگشت نگاری در آخرین حلقه از شبکه‌های سازمانی طراحی شده‌است. این سیستم عامل از معماری X86 و ARM پشتیبانی می‌کند.
ویندوز ۷ کامپکت امبدد به دستگاه‌های اجازه می‌دهد تا از آخرین نوآوری‌ها در سخت‌افزار بهرمند شوند و توسعه دهندگان و تولیدکنندگان این دستگاه‌ها را با ابزارهایی مجهز می‌کند که دستگاه‌های کارآمد و در سطح سازمانی را با صرف زمانی کمتر به بازار عرضه کنند.
WINDOWS SERVER 2012 R2 و MICROSOFT SQL SERVER 2014[ویرایش]
با محصولات سرور خانوادهٔ ویندوز امبدد، عملکردی قدرتمند و تأیید شده را در اختیار خواهید گرفت. عملکردی که قابلیت‌های Windows Server 2012 R2 و Microsoft SQL Server 2014 را که به‌طور ویژه برای سیستم‌های امبدد ساخته شده‌اند شامل خواهد شد. نسخهٔ امبدد از ویندوز سرور ۲۰۱۲ R2 به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا به برنامه و داده‌ها به شکلی قدرتمند و ساده در قالب یک پکیج دسترسی پیدا کنند.
سازمان‌ها می‌توانند با ترکیب این پکیج با Microsoft SQL Server 2014 برای سیستم‌های امبدد، بستر پایگاه دادهٔ جامعی را برای آنالیز داده‌ها فراهم کنند.
مایکروسافت اس کیو ال سرور ۲۰۱۴ برای سیستم‌های امبدد[ویرایش]
Microsoft SQL Server 2014 برای سیستم‌های امبدد، همتای باینری اس کیو ال سرور ۲۰۱۴ است که برای استفاده در سیستم‌های هوشمند بر پایهٔ دستگاه‌های اختصاصی در نظر گرفته شده‌است.
Microsoft SQL Server 2014 در کنار Windows Server 2012 R2 برای سیستم‌های امبدد، بستری جامعی برای پایگاه‌های داده ایجاد می‌کند که می‌تواند در آنالیز داده‌ها و هوش عملیاتی در سازمان‌ها مورد استفاده قرار گیرد و از سطح یک اپلیکیشن تا یک سرویس ابری قابلیت انعطاف و کاربری دارد.
مایکروسافت اس کیو ال سرور ۲۰۱۴ آپتایم بالاتر، بازدهی بیشتر، قابلیت‌های امنیتی متنوع و امکانات data-visualization بهتری را در اختیار قرار می‌دهد.
Windows Server 2012 R2 برای سیستم‌های امبدد[ویرایش]
Windows Server 2012 R2 برای سیستم‌های امبدد به این منظور طراحی شده تا برای ساخت اپلیکیشن‌های سروری مورد استفاده قرار گیرد که نیاز به پشتیبانی و رسیدگی اندکی داشته باشد. در موقعیت‌هایی که لازم است پرسنل به جای پرداخت به نگهداری زیرساخت‌های IT بر روی سایر وظایف خود تمرکز کنند.
این سیستم عامل نسخه ای امبدد از Windows Server 2012 R2 است که قدرتمندی و قابلیت اتکای آن به اثبات رسیده و برای ایجاد سرور اپلیکیشن‌های قدرتمند و در ردهٔ صنعتی، قابلیت‌های ابری با بازدهی بالا و راهکارهای خلاقانه ذخیرهٔ داده‌ها را در اختیار قرار می‌دهد.
ویندوز ۷ امبدد
محصولات خانوادهٔ ویندوز ۷ امبدد، فناوری‌های ویندوز ۷ را تا کاربری صنعتی توسعه می‌دهند؛ و بستر و ابزارهایی را برای ساخت راهکارهای هوشمند و سفارشی سازی شدهٔ صنعتی فراهم می‌کنند که نیازها ی صنعتی از دستگاه‌های کوچک در سیستم بهداشت و درمان تا کیوسک‌ها و تا دستگاه‌های پوز POS فروشگاهی را پوشش دهند.
.
.
.
.
.
فروشگاه مایکروسافت لایسنس: لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت

تهران – فلسطین شمالی – خیابان ذاکری – پلاک ۱ – واحد ۲
تهران – اقدسیه – نرسیده به مینی سیتی – ضلع شمالی بزرگراه ارتش – پلاک ۱۱۳ – طبقه ۴
سایت :
https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-ویندوز-امبدد-اورجینال-Windows-Embedded
ایمیل:
Iran@microsoftlicense.com
تلفن:
۰۲۱-۲۸۴۲۲ (خط ویژه)
۰۲۱۲۸۴۲۹۰۹۰
موبایل:
۰۹۱۰۳۰۱۶۰۰۳
فاکس:
۰۲۱۲۸۴۲۹۳۸۶
.
.
.
برچسب ها: لایسنس ویندوز امبدد, لایسنس ویندوز امبدد اورجینال, سریال قانونی ویندوز امبدد, فروش پستی ویندوز امبدد اورجینال, فروش نسخه نهایی ویندوز امبدد اصلی, فروش لایسنس ویندوز امبدد, فروش ویندوز امبدد اورجینال, قیمت ویندوز امبدد اورجینال, کرک قانونی ویندوز امبدد,مایکروسافت ویندوز امبدد اورجینال, مزایای ویندوز امبدد اصل, لایسنس قانونی ویندوز امبدد, نسخه اصلی ویندوزامبدد, نسخه قانونی ویندوز امبدد, نسخه نهایی ویندوز امبدد اصل, لایسنس ویندوز امبدد, لایسنس ویندوز امبدد اورجینال, خرید قانونی ویندوز امبدد, خریدنسخه اصلی ویندوز امبدد اورجینال, لایسنس ویندوز امبدد اصلی , فروش ویندوز امبدد اورجینال, فروش ویندوز امبدد اورجینال, خرید اینترنتی ویندوز امبدد قانونی, ویندوز امبدد اورجینال, ویندوز امبدد اصل

پیام پلیس

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

پیام ده ششصد

ده ششصد هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.